Saturday, October 23, 2021
Home > News > Vynas Paris & Vinexpo Paris

Vynas Paris & Vinexpo Paris

“Vinovision” ir “Vinisud” susijungimas, “Wine Paris” 2020 m.įgijo tolesnę trauką per savo aljansą su “Vinexpo”, kuri yra tarptautinių vyno ir spiritinių gėrimų renginių varomoji jėga. Mes perėjome nuo trijų subjektų, turinčių papildomą patirtį ir bendrą aistrą vynui, į vieną vienetą, kurį skatina bendradarbiavimo dvasia. Dabar individualūs įgūdžių rinkiniai yra peržengiami, kad tarnautų pramonės interesams. Būti Metų akcentu, suburiant pagrindinius pramonės dalyvius. Suteikti visapusišką, aktualų ir įtraukų produktų pasirinkimą, atskleidžiantį unikalius Prancūzijos ir viso pasaulio regionų, kurių skaičius didėja, požymius vynas. Norėdami pakviesti lankytojus į Paryžių, naują pasaulinį vyno centrą, įkvėpimo šaltinį ir gyvenimo būdo simbolį. Skatinti veiksmingą prekybą išlaikant mūsų pirštą ant rinkos paklausos Impulso. Tvirtinti mūsų trailblazing vaidmenį vynų ir spiritinių gėrimų Paryžiuje.

The rolling acres of Fetzer-Bonterra are nestled in the hillsides west of the 101 Freeway in Mendocino. Įrenginys paprastai nėra atviras visuomenei, tačiau tokios grupės kaip “Wine Bloggers” konferencija yra apgyvendintos vyno gamyklos originaliame kaimiškame tvarte ir rambling soduose. Turtas yra stulbinančiai gražus, bet ne manicured vyno takas būdu. Tai žalias ir laukinis, švelniai prižiūrimas ekologiškai sąmoningos įgulos, vadovaujamos vynuogynų vadovo Joseph Brinkley (nuotraukoje kairėje). Jis mano, kad naudojant dengiamuosius pasėlius (4-6 augalų rūšis) ir ūkinius gyvūnus (avys laikomos tarp vynmedžių iki pumpurų pertraukos), žemės derlingumas pasiekiamas iš ūkio, o ne iš už ūkio ribų. Brinkley traktavo mūsų grupę į interaktyvią demonstraciją biodinaminiame ūkininkavime. Su pirštinėmis rankomis mes susižėrė karvių mėšlą į karvių ragus, kuriuos vėliau Bonterra komanda turėjo palaidoti sekliame griovyje. Šie ragai fermentuoja karvių mėšlą po žeme šaltuoju lapkričio mėnesiu iki Vasario, o po to naudojami, kad būtų sukurtas sprendimas, kuris kelis kartus per metus plinta per vynuogynų akrą. Šis biodinaminis požiūris į žemės ūkį grindžiamas originaliomis dvasinėmis įžvalgomis ir praktiniais Austrijos dr. Rudolfo Steinerio pasiūlymais. Nuo 1920-ųjų ūkininkai ir mokslininkai bendradarbiavo kuriant metodus įvairiose klimato ir ekologinėse ekonominėse aplinkose. Fetzer-Bonterra-ekologiškas, biodinaminis, socialiai atsakingas ir sertifikuotas B Corp.

Kaip žinome, vynas yra kilnus ir brangus gėrimas ilgoje žmogaus civilizacijos istorijoje. Tačiau šiandien tai nėra taip retai. Mes galime jį nusipirkti iš bet kurių prekybos centrų. Nors nebrangus vynas neturi puikaus skonio, jis vis dar turi puikių funkcijų. Moksliniai tyrimai parodė, kad vynuogės turi daug mitybos ir vyno taip pat yra vitaminų, mineralų ir visų rūšių rūgščių, tokių kaip tanino rūgštis. Kaip žinome, vynas yra kilnus ir brangus gėrimas ilgoje žmogaus civilizacijos istorijoje. Tačiau šiandien tai nėra taip retai. Mes galime jį nusipirkti iš bet kurių prekybos centrų. Nors nebrangus vynas neturi puikaus skonio, jis vis dar turi puikių funkcijų. Moksliniai tyrimai parodė, kad vynuogės turi daug mitybos ir vyno taip pat yra vitaminų, mineralų ir visų rūšių rūgščių, tokių kaip tanino rūgštis. Mityba yra naudinga sveikatai.

Iki šiol naudingų ingredientų vyno žinomas žmonių buvo daugiau nei 600. Ir vyno vertė yra plačiai priimta pasaulyje. Pasak ekspertų, vynas, pagamintas iš vynuogių, auginamų 25 metų senumo medyje, yra maistingiausias. Vynas yra vertingas gėrimas. Tinkamai geriant vyną tiesiogiai veikia nervų sistemą ir stiprina raumenis. Be to, vyne yra daug rūgščių, mineralų ir vitaminų, kuriuos iš karto gali absorbuoti žmogaus kūnas. Todėl vynas yra naudingas palaikant ir koreguojant kūno fizines funkcijas. Tai ypač veiksminga tiems, kurie yra silpni ir tiems, kuriems sunku miegoti. Tai taip pat yra efektyvus gėrimas pagyvenusiems žmonėms. Geriamasis vynas gali padėti virškinti. Pranešama, kad kai yra 60 mililitrų iki 100 mililitrų vyno, skrandžio sultys padidės iki 120 mililitrų. Jie padeda virškinti efektyviau.

Be to, vyno tanino rūgštis gali reguliuoti pluoštų susitraukimą žarnyne. Jis susijęs su kolonitu. Tačiau turėtume nepamiršti, kad vynas vis dar yra vynas. Jis turi daugiau nei 10% alkoholio. Todėl negerkite per daug. Priešingu atveju jis sunaikins imuninę sistemą ir padidins ligų riziką. Be to, vynas gali užkirsti kelią diabetui. Tyrimai rodo, kad geriant vyną, siekiant užkirsti kelią diabetui, yra du pagrindai. Pirmasis yra subalansuota sveika mityba ir gyvenimo būdas. Tai reiškia, kad žmogus turėtų valgyti moksliniu būdu, turėti normalų svorį, reguliariai sportuoti ir atsisakyti rūkymo. Antrasis yra kontroliuoti sumą. Moterys gali gerti tik vieną puodelį vyno, o vyrams neleidžiama turėti daugiau nei dviejų puodelių. Vyne turėtų būti mažai alkoholio ir cukraus. Yra keletas patarimų diabetikams. Visų pirma, cukraus kiekis kraujyje turėtų būti tikrinamas. Jei jis ar ji turi tam tikrą chroniką, gerti neleidžiama. Antra, jis ar ji turėtų turėti sveiką kepenų. Trečia, diabetikams siūloma gerti valgio metu, kad būtų išvengta mažo cukraus kiekio kraujyje. Paskutinis, bet svarbiausia, leidžiama ne daugiau kaip 100-150 mililitrų vyno vieną kartą. Pacientams draudžiama gerti daugiau nei du kartus per savaitę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *